Home

Plener malarski 2017

PLAKAT PLENER MAL 2017

 

PLENER MALARSKI 2017 STĄPORKÓW 19-26 SIERPNIA

Plener malarski stacjonarny,

  • adres: ul Górnicza 14 b, 26-220 Stąporków,

  • nocleg z wyżywieniem, kwatery prywatne w pokojach 2-lub 3 osobowych, odpłatny,

  • w czasie trwania pleneru można skorzystać z udziału w 1 dniowych warsztatach ceramicznych (dodatkowo płatne)

  • w czasie trwania pleneru wycieczka wyjazdowa,

  • każdy uczestnik otrzymuje materiały plastyczne, zgodne z wypełnioną kartą zgłoszenia,

  • każdy uczestnik przekazuje na własność organizatora prace powstałe na plenerze (akryl lub olej – 1 szt, akwarela lub pastela / rysunek – 3 szt)

Zapraszamy na łono natury, gwarantujemy sympatyczną atmosferę oraz fachową pomoc dla twórców amatorów, którzy chcieliby zmierzyć się z własnym talentem i nieśmiałością. Plener nie jest po to aby oceniać, ale po to aby otworzyć nowe horyzonty i pobudzić do twórczego działania. Kierujemy go zarówno do artystów profesjonalnych jak i amatorów. W atmosferze relaksu i na łonie otaczającej natury z pewnością powstaną prace, które zaskoczą nie jednego autora.

Aby wziąć udział w plenerze należy wypełnić czytelnie kartę zgłoszenia i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. O wpisie na listę uczestników poinformujemy telefonicznie.

Miejsce pleneru obejmuje tereny Natury 2000, interesujące zbiorniki wodne i rzekę Czarna. W okolicy znajdują się również dodatkowe atrakcje: stadniny koni i kryta pływalnia.

Zapraszamy !!!

Otwórz i wydrukuj kartę zgłoszenia 

 {aridoc width="640" height="900"}/images/doc/PLENER2017.pdf{/aridoc}