SCRAPBOOKING

scrapbooking

Scrapbooking to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Natomiast sam wyraz scrap oznacza skrawek. Bardzo dobre i konkretne określenie z czego można tworzyć przeróżne dekoracje, kartki, pudełka i inne ozdoby.

Warsztaty organizowane w ramach naszych zajęć to cykl, który poprowadzi każdego uczestnika poprzez wykorzystanie różnych technik plastycznych do tworzenia kartek okolicznościowych, zaproszeń czy notesów i albumów. Pokażemy co można wykorzystać, jak zestawić kolory, kształty, jak bawić się skrawkami, które utworzą całość. Zajęcia obejmują barwienie papieru, tworzenie struktur, wykorzystanie szablonów, dziurkaczy, pieczątek czy też techniki embossingu.

 

 

 

SCRAPBOOKING - ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA - LUTY 2016

MIEJSCE: STĄPORKÓW UL. GÓRNICZA 14 B

WARSZTATY “KARTKI - OKAZJE”

Warsztaty obejmują: wykonanie 2-3 kartek z użyciem techniki decoupage i scrapbookingu W cenie zajęć otrzymujesz: preparaty do decoupage, serwetki, papier, farby, pędzle oraz bezcenną wiedzę.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki

TERMINY: CZWARTEK 11 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 13 LUTY GODZ. 10.00 – 12.00

KOSZT: 70,00 ZŁ

WARSZTATY “KARTKI - EMBOSSING”

Warsztaty obejmują: wykonanie 2-3 kartek z użyciem techniki embossingu i scrapbookingu W cenie zajęć otrzymujesz: preparaty, tusze, stemple, papier, farby, pędzle oraz bezcenną wiedzę.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki, suszarkę do włosów,

TERMINY: CZWARTEK 18 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 20 LUTY GODZ. 10.00 – 12.00

KOSZT: 80 ZŁ

WARSZTATY “VINTAGE - MIX MEDIA”

Warsztaty obejmują: wykonanie 2-3 kartek z użyciem techniki MIX MEDIA i scrapbookingu W cenie zajęć otrzymujesz: preparaty mix media, papier, farby, pędzle oraz bezcenną wiedzę.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki, suszarkę do włosów,

TERMINY: CZWARTEK 25 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 27 LUTY GODZ. 10.00 – 12.00

KOSZT: 80 ZŁ

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.