DECOUPAGE

decoupage

Dekupaż, Decoupage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (drewno, metal, plastik, tkanina, ceramika, szkło) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej. Jest też nazywany techniką serwetkową.

 

Akademia organizuje wiele interesujących zajęć w obrębie dekupażu. Aby zacząć bawić się tą techniką nie potrzeba talentu artystycznego, wystarczą dobre chęci i zaangażowanie w zajęcia. Korzystając z różnych materiałów jakie każdy człowiek posiada w swoich domowych zasobach na nowo odkrywać będziemy ich nowe życie. Kolejno zajmiemy się podstawami, nauczymy się jak postarzać przedmioty, jak również mieszać techniki. Wszystko po to aby każdy uczestnik mógł wykorzystać zdobytą wiedzę do kreowania swojej rzeczywistości i otoczenia.

 

 

 

DECOUPAGE - WARSZTATY LUTY 2016

MIEJSCE: STĄPORKÓW UL. GÓRNICZA 14 B

WARSZTATY “PIERWSZY KROK”

Warsztaty obejmują: ozdobienie przedmiotu (butelka, słoik szklany) w technice decoupage W cenie zajęć otrzymujesz: preparaty do decoupage, serwetki, farby, pędzle oraz bezcenną wiedzę.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki, suszarkę do włosów, (słoik, butelka szklana)

TERMINY: ŚRODA 10 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 13 LUTY GODZ. 13.00 – 15.00

KOSZT: 50 ZŁ

WARSZTATY “SPĘKANIA”

Warsztaty obejmują: ozdobienie przedmiotu (butelki, słoika) w technice decoupage z użyciem preparatu crackle jednoskładnikowego. W cenie zajęć wliczone są potrzebne materiały do wykonania zdobienia.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki, suszarkę do włosów, (słoik, butelka szklana)

TERMINY: ŚRODA 17 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 20 LUTY GODZ. 13.00 – 15.00

KOSZT: 70 ZŁ

WARSZTATY “SPĘKANIA II”

Warsztaty obejmują: ozdobienie przedmiotu (serce drewniane) w technice decoupage z użyciem preparatu crackle dwuskładnikowego. W cenie zajęć otrzymujesz: preparaty do decoupage, crackle, serwetki, farby, pędzle oraz bezcenną wiedzę.

Na warsztaty musisz przynieść: nożyczki, suszarkę do włosów,

TERMINY: ŚRODA 24 LUTY GODZ. 16.00 – 18.00

SOBOTA 27 LUTY GODZ. 13.00 – 15.00

KOSZT: 80 ZŁ

 

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.